Nasze biuro specjalizuje się w obsłudze spraw pracowniczych zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych zatrudniających do kilku osób, jak również organizacji o rozbudowanej strukturze personalnej.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom obsługujemy przedsiębiorstwa z różnych branż i o zróżnicowanym zakresie działalności. Należą do nich m. in. firmy zajmujące się modernizacją linii kolejowych, instalacjami elektrycznymi, producenci rozwiązań dla czystego powietrza, kancelarie prawne, apteki, sklepy i szereg innych.

Współpracujemy na zasadach partnerskich i indywidualnym podejściu do specyfiki działalności naszego klienta. 

Bardzo duży nacisk kładziemy na optymalizację procesów administracyjnych oraz na bezpieczeństwo systemów informatycznych. Dlatego wszystkie programy, na których pracujemy są na bieżąco modyfikowane oraz aktualizowane. Z naszych systemów informatycznych automatycznie tworzone są kopie zapasowe i przechowywane w bezpiecznym miejscu.

Naszym Klientom dostarczamy raporty online, które aktualizują się na poziomie baz danych wraz z dostępem do aplikacji pozwalającej mieć bieżący dostęp do informacji personalnych.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej rozszerzonej o klauzulę dopasowaną do specyfiki naszej branży.

    Larysa Zdziechowska

    Absolwentka Politechniki Łódzkiej Wydziału Mechanicznego (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) oraz Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych (Handel i Finanse Międzynarodowe). 

    Od 2015 roku członek Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych (nr SWBR 36/2015) zrzeszającego wyselekcjonowane i sprawdzone biura z całej Polski. Współzałożyciel Krajowej Izby Biur Rachunkowych. Uczestnik projektu Nowoczesna Firma zrzeszający kilkutysięczną grupę przedsiębiorców z Polski. 

    Entuzjastka prawa pracy i optymalizacji procesów personalnych. Od 25 lat związana z obszarem kadr, płac i bhp. Swoje doświadczenie zdobywała w dużej międzynarodowej korporacji produkującej sprzęt gospodarstwa domowego, a także w polskiej firmie produkującej specjalistyczne tkaniny techniczne. 

    Od 2013 roku prowadzi własną firmę outsourcingu personalnego (zewnętrzne kadry i płace) oraz współpracuje z działami księgowymi z obszaru całego kraju. Poprzez bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy oraz standardów korporacji wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu spraw personalnych, księgowych i bhp oraz służy pomocą w procedurach związanych z uzyskaniem wszelkiego rodzaju zezwoleń pobytowych w Polsce.

    Cechuje ją pracowitość i obowiązkowość. W kontaktach z ludźmi jest rzeczowa i konkretna co nie pozwala tracić czasu. Wyróżnia ją kreatywność, pomysłowość i myślenie perspektywiczne.

    Zapraszamy do współpracy

    Payroll Team 

    biuro@payroll-team.pl

    506 122 906

    %

    ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

    %

    PRAKTYCZNEJ WIEDZY